JA slide show
 
Pea Meie kaup
Küte lindile.

Küttekaablid ja-lindid on enamasti kasutatakse öökülmavastased kaitseks madalamal temperatuuril või toeta temperatuur keskkond.
SELFA pakub järgmist liiki küte lindid:
- Isepiiravatest paralleelset kütte juhtmed, mis koosnevad takistusliku kütte elemendid on valmistatud plastist, lisaks grafiidist läbinud nõuetekohast töötlemist vastama ümbritseva õhu temperatuur, muutuv takistus sõltuvalt temperatuurist. Selle põhjuseks on vältida seda ülekuumenemise kui küte linti omavahel kokku.
- Paralleelne küttekaablid võimsusega paralleelselt, mis viib loomine piirkondade püsiva kütte võimsus, seega juhul, kui kahju ainult üht tsooni läheb alla ja ülejäänud küte tsoonis on veel soe. See võimaldab kütte lindi see tüüp on väga funktsionaalne ja on laialt levinud.
- Resistive kütte juhe tekitab kuumuse ajal voolu praegune kaudu element vastupanu. Toodetud soojus põhimõttel ümber elektri-energia soojuse.

Kõige sagedasem kasutamise näide kütte-lindid on tagada sobiv temperatuur vedeliku või materjali paigutada torude sisse. Tänu lindid ei mõjuta väliskeskkond, mis tagab vaba liikumise sees torud ja mahutid. Kui asjakohased tingimused, nende küttesüsteemide ka asuma torude ja torujuhtmete. Tooted seda tüüpi kasutatakse paljudes tööstusharudes, nagu: keemia, naftakeemia-, põllumajandus-ja toiduainete töötlemine, paberi-, ehitus-, mootorsõiduki-, transpordi-, külmutus-ja paljud teised. Need süsteemid võivad kasutada ka väga keeruline tööstusseadmete, ka piirkondades, kus oht plahvatuse (Ex).
Ära küttekaablid - oma kõrge elujõulisus ja usaldusväärsus meetmeid, kiire ja lihtne paigaldus, võime vähendada mis tahes pikkusega, ei ole vaja perioodiliselt kaitse ja madalad tegevuskulud.

 

Küsitlus

Kas te olete rahul meie kauba valikuga?
 

Koduleheküljel

Meil on lehel 5 külalist online